Archiv novinek

Logistika, automatizace a průmysl 4.0 ve výrobě oken

Logistika, automatizace a průmysl 4.0 ve výrobě oken

Některé stroje a činnosti jsou jasně předvídatelné. Jednohlavá svářečka vyrobí maximálně 30 jednokřídlých oken za směnu. Dvouhlavá 2x tolik, což je 60 oken za směnu. Čtyřhlavá 120 oken za směnu. Dvě čtyřhlavé svářečky 240 oken za směnu. No a s předvídatelnou odchylkou to jde stále dále – koupím 4 hlavou svářečku a hned mám o teoretických 120 oken za směnu větší kapacitu. A hurá vyrábět!

VÝVOJ OHYBŮ PŘÍMO V LIBERCI

VÝVOJ OHYBŮ PŘÍMO V LIBERCI

Přemýšlíte o novém výrobku z ohýbaných profilů? Nedaří se Vám docílit potřebné kvality při ohýbání stávajícího výrobku? Potřebujete vyrobit prototypy? Spojte se s námi. Využijte našich zkušeností a technologických možností, které máme přímo v Liberci a najděme společně řešení, které Vám bude vyhovovat!

 

 

Naše nové zastoupení v Africe

Naše nové zastoupení v Africe

Od října 2016 máme nové zástupce v Etiopii v Addis Ababa. Addis je sídlem Africké unie a centrem diplomacie. Ambasády tu má více než 120 zemí.  Spojení: Mr. Dereje Hey (derejehey@outlook.com) a Mr. Yenebilh Bantayehu (yenebilh@yahoo.com).

 

SKVĚLÁ ŠANCE PRÁVĚ PRO VÁS !

SKVĚLÁ ŠANCE PRÁVĚ PRO VÁS !

Pro naší další realizaci v zahraničí - výroba PVC oken v Austrálii-Sydney - hledáme vedoucího výroby s minimálně 5letou zkušeností ve výrobě PVC oken v ČR případně SR. Máte chuť poznat jinou část světa a zhodnotit své znalosti a schopnosti? Pak jste pro nás ten pravý člověk !

ÚSPĚCH V JIHOAFRICKÉ REPUBLICE

ÚSPĚCH V JIHOAFRICKÉ REPUBLICE

Společnost PAVLŮ-Complex, s.r.o. realizovala projekt výroby PVC oken v Jihoafrické republice. Dodávka zahrnovala nejen výrobní linky na PVC okna, ale i stroje na kompletní výrobu izolačních dvojskel a potřebný sw.

 

< 1 2 3 >
TOPlist